Veri Politikası

 • DOLAR
  5,6913
  % 0,59
 • EURO
  6,3238
  % 0,90
 • ALTIN
  272,3742
  % -0,13
 • BIST
  103.072
  % 0,61
Öğrencilerimize Kapılarımız Sonuna Kadar Açık

Öğrencilerimize Kapılarımız Sonuna Kadar Açık

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, YKS sonuçlarının açıklanmasının ardından istedikleri bölümlere yerleşen öğrencileri tebrik ederken tekrar sınava hazırlanma kararı alan öğrencilere de başarılar diledi. SAKARYA – Serdivan Serdivan’ın üniversite ve öğrenci kenti olduğuna dikkat çeken Başkan Alemdar, “Hayatlarında üniversite eğitimi ile yeni bir sayfa açan tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum. Türkiye’nin farklı illerinden üniversite eğitimi için […]

Booking.com

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, YKS sonuçlarının açıklanmasının ardından istedikleri bölümlere yerleşen öğrencileri tebrik ederken tekrar sınava hazırlanma kararı alan öğrencilere de başarılar diledi.

SAKARYA – Serdivan

Serdivan’ın üniversite ve öğrenci kenti olduğuna dikkat çeken Başkan Alemdar, “Hayatlarında üniversite eğitimi ile yeni bir sayfa açan tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum. Türkiye’nin farklı illerinden üniversite eğitimi için şehrimize gelen öğrencilerimize de yeni evinize hoş geldiniz diyorum. Eğitimin her kademesi bizim için son derece önemli. Öğrenmenin yaşı yoktur. Biz de bu bilinçle yediden yetmişe herkese; araştırma, öğrenme, okuma imkanı sunmanın gayretiyle hareket ediyoruz. Bu düşünceyle hayata geçirdiğimiz ve eğitimden kültür sanata, ulusal ve uluslararası birçok etkinliğe ev sahipliği yapan Serdivan Fikir ve Sanat Akademimiz ve Serdivan Çocuk Akademimizin kapıları tüm öğrencilerimize sonuna kadar açık.” dedi.

365 Gün 24 Saat Hizmetinizde

Türkiye’nin ilk 7/24 açık sivil kütüphanesi özelliğini taşıyan Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi kütüphanesi hakkında bilgi veren Alemdar, “Sözlükten biyografiye, dünya klasiklerinden çocuk kitaplarına ve süreli yayınlara kadar birbirinden farklı 15 bin eserin yer aldığı kütüphanemizde lise, üniversite, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin yanı sıra araştırma meraklılarının da ihtiyaçlarını karşılıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Sadece SFSA Kütüphanesinde

Sınırlı sayıda basımı yapılan özel eserlerin de bu kütüphanede meraklılarına sunulduğunu ifade eden Alemdar, 7/24 açık kütüphanenin yanı sıra; söyleşiden konferanslara, konserlerden sergilere kadar birçok organizasyonla Serdivan Fikir ve Sanat Akademisi’nin şehrin kültür ve sanat hayatına ayrı bir renk kattığını söyledi.

Alemdar en önemli yatırımın insana yapılan yatırım olduğunun altını çizerek “Öğrenci kenti Serdivan’ımızda yediden yetmişe tüm hemşehrilerimiz ama özellikle de geleceğin Türkiye’sini inşa edecek olan tüm öğrencilerimizi, gençlerimizi Anadolu’nun Akademisi olarak gördüğümüz Serdivan Fikir ve Sanat Akademimize bekliyoruz.” diye konuştu.

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?