• DOLAR
  5,8850
  %0,01
 • EURO
  6,5296
  %0,16
 • ALTIN
  281,74
  %-0,06
 • BIST
  94.137
  %-1,18
Onis Hotel’den Avukatlara Özel İndirim

Onis Hotel’den Avukatlara Özel İndirim

Sapanca’da bulunan Onis Otel ile Sakarya Baro Başkanlığı arasında protokol imzalandı. Protokol kapsamında, Sakarya Barosuna bağlı avukatlar Onis Hotel’in hizmetlerinden özel fiyatlarla yararlanacak. SAKARYA – e24 İletişim ve Tasarım Ajansı Sakarya Barosu ile Sapanca’nın önde gelen turizm markalarından Onis Hotel arasında işbirliği protokolü imzalandı. Protokol kapsamında Sakarya Barosuna bağlı avukatlar Onis Hotel’in özel hizmetlerinden indirimli […]

Booking.com

Sapanca’da bulunan Onis Otel ile Sakarya Baro Başkanlığı arasında protokol imzalandı. Protokol kapsamında, Sakarya Barosuna bağlı avukatlar Onis Hotel’in hizmetlerinden özel fiyatlarla yararlanacak.

SAKARYA – e24 İletişim ve Tasarım Ajansı

Sakarya Barosu ile Sapanca’nın önde gelen turizm markalarından Onis Hotel arasında işbirliği protokolü imzalandı. Protokol kapsamında Sakarya Barosuna bağlı avukatlar Onis Hotel’in özel hizmetlerinden indirimli fiyatlarla yararlanacak.

HAYIRLI OLSUN

Sakarya Baro Başkanlığında gerçekleştirilen imza törenine Sakarya Baro Başkanı Avukat Abdurrahim Burak ve Onis Hotel Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Osman Candan Katıldı. Sakarya Barosu ile imzaladıkları protokolün hayırlı olmasını temenni ederek Baro Başkanı Burak’a teşekkür etti. Sakarya Baro Başkanı Abdurrahim Burak ise Candan’a çalışmalarında başarılar diledi.

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Booking.com