Panerai Luminor Modelleri

Panerai Luminor

Panerai dünyanın en çok tercih edilen markası olsa da, 1993 yılına kadar bu saatler yalnızca İtalyan ordusuna satıldı. Bugün nihayet dünyanın her yerindeki saat koleksiyoncuları arasında popüler olmayı başardı. İlk Panerai saatleri nihayet sivillerin kullanımına sunulduğunda, markanın kadran ve kasa tasarımları birçok önde gelen şahsiyeti büyüledi. Marka zamanla daha ileriye giderek Panerai Luminor tasarımını ortaya koydu.

Panerai Luminor Modelleri Nelerdir?

Panerai saatler bugün en çok tercih klas modellere sahiptir. Havalı görüntüsüyle pek çok stil sahibi insanların vazgeçilmezi oldu. Marka daha sonra  en ünlü iki serisi çıkardı; dar kulakçıklarıyla Panerai Radiomir ve hacimli tepe korumasıyla Panerai Luminor’dur . Bu karakteristik tasarım öğelerine ek olarak Panerai, modellerinin boyutlarıyla da dikkat çekmeyi başardı.

Panerai Luminor 2022 Tasarımı

Markanın yükselişi ile birlikte sunulan model çeşitliliği de arttı. On yılı aşkın bir çalışma ve deneyden sonra, Luminor, çok düşük ve zararsız emisyonlara sahip yeni bir trityum bazlı (bir hidrojen izotopu) ışıldayan madde ile donatıldı. Luminor daha sonra Panerai’nin dalgıç saatlerinin en çok tercih edilenlerinden oldu.  Kare görüntüsüyle bilekte tarz görünmenizi sağlayan Panerai Luminor saatlere https://www.entropia.club/tr/panerai-luminor/ adresinden bakabilirsiniz.