Polo Yaka Tişört Modelleri Nelerdir?

Polo Yaka Erkek Tişört Adresi: Voltaj

Polo yaka tişört kullanım rahatlığı sayesinde erkek giyiminde sık tercih edilen bir modeldir. Polo yaka tişört, yakalar kenarlara doğru açılmış kesik yakalı tişörtlerdir. Bazı polo yakalı tişörtler düğmeliyken bazıları düğmesizdir.

Polo yakalı tişörtlerin popüler olmasının sebebi ise golfçülerdir. Genellikle golfçülerin tercihiyle daha da ün kazanmıştır. Yazın vazgeçilmez parçası olan polo yaka tişörtler günümüzde hem kadınlar hem de erkekler tarafından kullanılmaktadır. Hatta bazı özel günlerde çift kombinleri de yapılmaktadır.

Genellikle erkeklerin tercihi olan polo yakalı tişörtlerin renk seçenekleri oldukça fazladır.

Polo Yaka Tişört Modelleri Nelerdir?

Polo yakalı tişörtyaz aylarında hemen her erkek tarafından tercih edilmektedir. Bunun en büyük sebebi kullanım rahatlığı ve şık duruşudur.

Genelde sade ve düz renk olan polo yaka tişörtlerin renk skalası diğer tişörtlere oranla daha geniştir. Tüm ana tonlara ulaşmak mümkün olduğu gibi birçok ara ton seçeneği de mevcuttur.

Polo yakalı tişörtler genelde düğmeli modellerdir. Yakaya doğru uzanan 2 ve ya 3 adet düğme mevcuttur. Fakat son zamanlarda düğme yerine fermuarlı polo yaka tişörtler de piyasada sıklıkla görülmektedir. Düğme iliklemekle uğraşmak istemeyenler daha pratik diye fermuarlı modelleri tercih etmektedir.

Ayrıca düz modellerin yanında polo yaka baskılı tişört bulmak da mümkündür. Çeşitli baskılar yapılan tişörtler de çok tarz bir görünüme sahiptir. Bazen tona ton baskılar yapılırken bazen de tişörte  tezat renkler basılmaktadır.

Genelde polo yakalı tişörtler düz, cepsiz olurken orta yaş grubuna hitap eden cepli polo yaka tişörtler de vardır.

Polo Yaka Erkek Tişört Adresi: Voltaj

Polo Yaka Tişört Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Erkek tişörtleri arasında en çok tercih edilenlerden biri olan polo yaka tişörtü almadan önce bazı konulara dikkat edilmesi gereklidir. Giyim tarzımızın kendi zevkimizi yansıttığı gerçeğine bakarak hepimiz kendimize yakışan ürünler tercih etmeliyiz.

  • Polo yaka tişört seçerken öncelikle kişi beden ölçülerini baz almalıdır.
  • Tişört kalıbına dikkat edilerek ne çok dar ne de çok bol tişörtler tercih edilmemelidir.
  • Genç erkekler genelde düz, cepsiz modelleri satın almalıdır.
  • Klasik ve şık bir görünüm için polo yaka tişörtü pantolonun içine koyarak kemerle kombin yapılmalıdır.
  • Tişörtün kumaşı mevsime uygun olarak seçilmelidir. Genellikle pamuklu kumaşlardan yapılan tişörtler satın alınmalıdır.

Yaz mevsiminde hem şıklıktan hem de rahattan ödün vermek istemeyenlerin tercihi polo yaka erkek tişörtleridir. Genelde pamuklu kumaşlardan imal edilen tişörtler daha sağlıklıdır. Çünkü yaz aylarının sıcağında sıkça terleme olacağından pamuklu kumaş bu terleri bünyesinde hapsedip, nefes alacağı için kişiyi bunaltmayacaktır.

Polo yakalı tişörtler kot pantolonlarla çok tarz bir görünüm sağlayacaktır. Pastel renklerle çok şık kombinler yapılmaktadır.  Her yaşa ve tarza uygun polo yaka erkek tişörtleri için https://www.voltaj.com.tr/sitemizden polo yaka erkek tişört çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Polo Yaka Erkek Tişört Adresi: Voltaj