İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Rumeli Balkan’lar bayramlaşmada buluştu

Sakarya Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği Yöneticileri ve üyeleri, bayramın ikinci günü dernek hizmet binasında biraraya gelerek, bayramlaştı.

Serdivan Belediyesi’nin Ramazan Etkinlikleri kapsamında yoğun bir günden yaşayan ve açtıkları stanta her akşam hemşehrilerini ağırlayan Ahmet Bayraktar Başkanlığında Sakarya Rumeli Balkan Kültür ve Dayanışma Derneği, bayramlaşma programını da ikinci günü Serdivan İstiklal Mahallesi Düz Sokak’taki bulunan hizmet binasında gerçekleştirdi.

Yoğun katılım
Ramazan Bayramı’nın ikinci günü hemşehrilerin biraraya geldiği bayramlaşma programında yönetim ve üyeler, birbirlerinin bayramını kutladı. Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve Serdivan Belediyesi AK Parti Meclis Üyesi Adem Kümbet, Rumeli ve Balkan’lı işadamları ve esnaflarında katıldığı törende, Dernek Başkanı Ahmet Bayraktar, Sakarya halkının ve hemşehrilerinin bayramını tebrik etti. Samimi ve sohbet havasında geçen bayramlaşma töreninde, bayram sonrası yapılacak sosyal ve kültürel etkinlikler ile Rumeli ve Balkan gezisi hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.