Sakarya Besiciler Odasın’dan Dadaşlara ziyaret

Sakarya Besiciler Odası Başkanı Halit Karaduman ve yönetim kurulu Sakarya Erzurumlular Derneğini hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

Sakarya Erzurumlular Derneği yeni başkanı Abdurrahman Polat ve yönetim kuruluna yeni görevlerinde başarılar dilemek adına hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Sakarya Besiciler Odası Başkanı Halit Karaduman ve yönetim kurulu kurban fiyatlarıyla ilgili de bilgiler aktardı. Erzurumlular Dernek Başkanı Abdurrahman Polat ve yönetim kurulu ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getirip, tüm derneklerle ilişkilerini güçlendirmek birlikte ortak projelere imza atmak istediklerini ifade ederken, yönetim kurulu üyeleri de derneğin kısa süre içerisinde ki etkinliklerinden söz etti.

Kurban bayramı yaklaştı ve kurban fiyatları da şimdiden merak edilen konular arasında dikkat çekerken, tam bu sorunun muhatabı Sakarya Besiciler Odası Başkanı Halit Karaduman, fiyatların yükselmemesi için mücadele ettiklerini ve fırsatçılara da karı olduklarını aktardı. Kasaptan 1 kg kıymanın fiyatı neyse kurban fiyatının da buna endeksli olacağını tahmin ettiklerini ifade eden Başkan Karaduman “Burada biz kendimizi rahat hissettik. Samimi bir şekilde karşılandık. Bunun için öncelikle Erzurumlu dostlarımıza teşekkür ediyoruz. Kurbanlıkların dışında helal kesim, hijyen, entegre tesisler gibi önemli konular vatandaşımızın kafasını kurcalıyor. Kurban için vatandaşlarımız tesisleri yerinde görüp ve birkaç besiciyi ve tesislerinden hem fiyat hem gözlem yapmalı. Öncelikle İslami kurallara uygun olup olmadıklarını kendileri görmeli” şeklinde mesaj verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.