25.3 C
İstanbul

DİĞER HABERLER

Sakarya MTTB’den Emniyet ve SGK’ya Ziyaret

Milli Türk Talebe Birliği Sakarya Şubesi, Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü ve SGK İl Müdürlüğüne ziyaretlerde bulundu.
İlk olarak Sakarya İl Emniyet Müdürü Osman Babadağı’nı ziyaret eden Milli Türk Talebe Birliği Sakarya Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri, daha sonra SGK İl Müdürü Nurten Canbasoğlu’nu ziyaret ederek faaliyetler ile ilgili bilgi verdi.
Gerçekleşen ziyaretlere Milli Türk Talebe Birliği Sakarya Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri Abdülhamit Cambaz, Muhammed Talha İbil, Harun Yaşar, Kadir Akif Ertan ve Ömer Faruk Canpolat katıldı.

Ziyaretlerden sonra bir açıklama yapan M.T.T.B. Sakarya Şubesi Basın ve Sosyal Medya Birim Başkanı Muhammed Talha İbil, “İl Emniyet Müdürümüze ve SGK İl Müdürümüze nezaket ziyaretinde bulunarak, teşkilatımızın faaliyetleri ile ilgili bilgi verdik. Her iki ziyaretimiz de çok olumlu geçti. İl Emniyet Müdürümüz Sn. Osman Babadağı’na ve SGK İl Müdürümüz Sn. Nurten Canbasoğlu’na bizleri kabul ettikleri için teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Ziyarette bir konuşma yapan Sakarya İl Emniyet Müdürü Osman Babadağı, “Milli Türk Talebe Birliği 1916 yılından bu günlere gelmiş köklü bir teşkilat. Bu sebeple biz de kendilerini yakinen takip ediyoruz. Gençlerle çok verimli bir sohbet gerçekleştirdik. Bizim kapımız bütün Sivil Toplum Kuruluşlarına her zaman açıktır.” şeklinde konuştu.
SGK İl Müdürü Nurten Canbasoğlu ise, “SGK olarak biz Sivil Toplum Kuruluşlarına binamızda bir oda ayırdık. M.T.T.B. ile de ortak projeler yapmak isteriz. Uyuşturucu ile mücadelede bizim olduğu kadar STK’ların da çalışması gerekir. Bu konuda görüşmeler gerçekleştirdik. İlerleyen aylarda birlikte bir çalışma yapma gayretindeyiz.” dedi.

Untitled-d1

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Haberler

SGB’de görev dağılımı yapıldı

Sakarya Gazeteciler Birliği’nin (SGB) genel kurulu sonrasında göreve seçilen yönetim kurulu kendi arasında toplanarak görev dağılımını gerçekleştirdi.  Sakarya’da mesleki anlamda...