İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sakarya’da Number’s hizmete girdi

Sakarya’da farklı bir konsepte sahip Number’s Cafe Restaurant, seçkin konukların katılımıyla düzenlenen mehter marşlı ve dualı açılış töreniyle hizmete girdi.

Mehteran ve dualarla

Farklı bir yapısı, Dünya mutfağından tatlar ve rahatlatan canlı müzik konseptiyle Adapazarı’na elit bir mekan kazandıran Number’s Cafe Restaurant, seçkin konukların katılımıyla, mehter marşlı ve dualı açılış töreniyle Kavaklar Caddesi No:46’da (Hasırcılar yolu üzeri, Sakarya Yerel Kültür Derneği karşısında) hizmete açıldı. Number’s Cafe Restaurant’ın açılış kurdelesi ise “hayırlı olsun” dilekleriyle Sakarya Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı Hayri Balaban ve işyeri sahibi Yüksel Kahriman tarafından kesildi.

Farklı bir konsept

Sakarya’ya yaptığı yatırımlarla, istihdam sağlayan İşadamı Yüksel Kahriman tarafından açılan, Cihangir Kone, sanatçı Mert Güner ve Dünyaca ünlü ödüllü Aşçı Ayhan Sarıkaya tarafından işletilen Number’s Cafe Restaurant’ın açılışına, iş, sanat, siyaset, spor ve medya camiasından çok sayıda davetli katıldı. Dünya mutfağından seçme tatlar, dinlendirici canlı müzik ve güler yüzlü personel konseptiyle alkolsüz elit mekana sahip Number’s Cafe Restaurant, zengin kahvaltı ile sabah 08.00 ile gece 24.00 saatleri arasında hizmet veriyor.