İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sakaryalı Dadaşlar, etkinlik ve ziyaretlerini sıklaştırdı

Sakarya Erzurumlular Derneği Başkanı Abdurrahman Polat ve yönetim kurulu üyeleri, yeni göreve gelmelerine rağmen hayli faal ve sıkı temaslarını sürdürüyor. Sivil Toplum Kuruluşlarıyla olan sıcak bağlarını, ilişki ve dostluklarını da Sakarya ekonomisine ve kültürüne katkı sağlamak adına çalışmalarını sürdürüyor.

BAKKALLAR ODASI
Sakarya Bakkallar Odası Başkanı Ahmet Aktardağ ve Yönetim Kurulu, Sakarya Erzurumlular Derneğini ziyaret etti. Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren Sakarya Erzurumlular Dernek Başkanı Abdurrahman Polat ve ekibi Bakkal Esnaflarının sıkıntıları karşısında el birliğiyle hareket etmeleri gerektiğini ifade ederken, Bakkallar Odası Başkanı Ahmet Aktardağ, küçük esnafın, mahalle Bakkallarının AVM’ler, Süper Marketlerden ötürü zor günler geçirdiğini ifade etti.
ENSAR Vakfı
Sakarya Erzurumlular Derneği bir taraftan ziyaret kabul ederken öte yandan Sivil Toplum Kuruluşlarını da ziyaretlerini sürdürüyor. Son olarak ENSAR Vakfı Sakarya Şube Başkanı Erhan Dursun ve Yönetim Kurulunu ziyaret eden Sakarya Erzurumlular Derneği Yönetimi, burada sıcak temaslarda bulundu. Ücretsiz İngilizce kurslarıyla Sakarya Eğitimine katkı veren ENSAR Vakfı Sakarya Şubesi, yardımlaşma ve dayanışmayı ön planda tutuklarını ifade ederken, Sakarya Erzurumlular Derneği başkanı Abdurrahman Polat, her zaman üstlerine düşen ne varsa yapmaya hazır olduklarını bildirdi.