İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Şehrin yatırımlarını yerinde gördüler

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen hizmet tanıtım gezileri devam ediyor. Bu kapsamda Camii Gençlik Derneği üyeleri, Büyükşehir’in altyapı, kültür, enerji ve çevre başlıklarında hayata geçirdiği yatırımları yerinde görme fırsatı buldu.

SAKARYA

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Çözüm Masası Birimi tarafından düzenlenen hizmet tanıtım gezileri devam ediyor. Vatandaşlar ve sivil toplum kuruluşlarından gelen talepler üzerine gerçekleştirilen programlarda Büyükşehir Belediyesi’nin altyapı, kültür, enerji ve çevre projeleri ziyaret ediliyor. Bu kapsamda son olarak Camii Gençlik Derneği, Büyükşehir Belediyesi’nin hayata geçirdiği yatırımları yerinde inceleme fırsatı buldu. Ziyaretçiler gezileri kapsamında Hızırilyas İçmesuyu Arıtma Tesisi, Ofis Sanat Merkezi, Yenikentpark, Sakarya Sanat Galerisi ve Karaman Geçici Hayvan Barınağı’nı ziyaret etti. Ziyaretçiler hayata geçirilen yatırımlarla ilgili görevlilerden bilgiler aldı.

Talebimiz karşılık buldu

Gerçekleştirilen geziden duyduğu memnuniyeti dile getiren Camii Gençlik Derneği Başkanı Turan Ayra, “Kısa süre önce Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu’na sosyal medya hesabı üzerinde bu konuda bir talepte bulunmuştuk. Ardından belediyede görevli arkadaşlarımız bizimle irtibata geçti. Bugün de derneğimizin üye arkadaşlarımız ve aileleriyle birlikte şehrimizde hayata geçirilen yatırımları yerinde görme fırsatını elde ettik. Bizlere yatırımları gezme imkânı sunan herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Geleceğimiz için yapılmış ciddi bir yatırım

Turan Ayra konuşmalarını şu şekilde sonlandırdı, “Büyükşehir’in Sakaryamıza sağladığı hizmetleri yerinde ziyaret etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Şehrimize yapılan yatırımları gazetelerden ve sosyal medyadan takip ediyorduk. Özellikle Hızırilyas İçmesuyu Arıtma Tesisi bizleri çok etkiledi. Sağlığımız ve geleceğimiz için yapılmış ciddi bir yatırım. Artık evlerimizde çeşmeden su içmeye daha fazla özen göstereceğiz” ifadelerini kullandı.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.