İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Şemsiyeli Park’a Yaz Geldi

Sakarya’nın yeni buluşma adresi Şemsiyeli Park’ta Ramazan hazırlıkları tamamlandı. İşletme Müdürü Erdal Yıldırım, “İnşallah Ramazan ayı süresince de iftardan sonra Sakarya’nın hizmetinde olacağız. Tüm hemşerilerimizi Şemsiyeli Park’a bekliyoruz” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden BELPAŞ A.Ş tarafından işletilen Şemsiyeli Park’a yaz geldi. Sakaryalıların aileleri ve sevdikleri ile hoşça vakitler geçirdikleri şehrin yeni buluşma adresi Şemsiyeli Park, sunulan hizmetin kalitesi ile Ramazan ayı boyunca iftardan hemen sonra da misafirlerini ağırlamaya devam edecek.

Ramazan’da da Buluşalım
Hava sıcaklıklarının her geçen gün artması ile şehrin simgesi Şemsiyeli Park’a ilginin de arttığına dikkat çeken İşletme Müdürü Erdal Yıldırım, “Sakaryalıların Şemsiyeli Park’a olan yoğun ilgileri bizi mutlu ediyor. Sunduğumuz hizmetin kalitesi ve hemşerilerimizden aldığımız olumlu tepkilerle çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz. İnşallah Ramazan ayı süresince de iftardan sonra Sakarya’nın hizmetinde olacağız. Tüm hemşerilerimizi Şemsiyeli Park’a bekliyoruz” diye konuştu.