İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Serdivan Ajans’ın 3. sayısı çıktı!

Zengin içeriği ve farklı tarzı ile ilk iki sayısında okuyucusundan büyük beğeni alan Serdivan Belediyesi’nin aylık şehir kültürü gazetesi Serdivan Ajans’ın 3 sayısı çıktı.

Önceki sayılarda olduğu gibi bu ayki sayısında da Serdivan Ajans sayfalarına taşıdığı farklı konu ve konukları ile okuyucusuyla buluşuyor.

Serdivan Belediyesi’nden yapılan açıklamada; ajansın bu ayki sayısında Sakaryalı Şehit Emniyet Müdürü Gaffar Okkan’ın tanıtıldığı Gaffar Okkan portresinin yanı sıra Halen Tv Net’te “Bize Müsaade” programında önemli konulara parmak basan ayrıca Meksika Sınırı, Kafa Dengi, Kaçış Planı ve Söz Kampüs’ten içeri programlarında işlediği konu ve konukları ile izleyicileri ekrana kilitleyen Selahattin Yusuf’la şehir ve medeniyet röportajının yer aldığı ifade edilirken; sosyal medya köşesi, şehir haberleri, spor sayfası ve üniversiteli gözüyle Serdivan bölümüyle de farklı konulara değinildiği belirtildi.

Her sayısında farklı bir yerin tanıtıldığı Serdivan Ajans’ın bu sayısında Serdivan’ın saklı güzelliklerinden, ilçenin yeşil bahçesi Çubuklu Köyü tanıtılıyor. Ayrıca medya köşesinde sosyal medyanın yenilikleri, güncellemeleri, fenomen röportajları ve tweet seçkileri de sizleri bekliyor.

Damaklara Hitap Edecek Yeni Bir Köşe: Sakarya’nın Yemek Kültürü
Ağustos sayısında bir yenilik daha yapan Serdivan Ajans, yemek kültürü köşesiyle Sakarya’nın lezzetlerini mutfağınıza taşıyor. Sakarya’nın meşhur kabak tatlısı, kabağın tarihçesi ile sizleri sofranızdaki kabakla yeniden tanıştırıyor. Bundan sonra her sayısında şehre özgü farklı lezzetlerin tanıtılacağı köşede damağınıza hitap edecek bir de yemek tarifi olacak.
İsteyen herkesin aylık şehir kültürü gazetesini Serdivan Belediyesi’nden ve Serdivan Fikir-Sanat Akademisi’nden ücretsiz olarak temin edebilecekleri belirtildi.