İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Söğütlü’de Çanakkale Kültür Gezisi Turları Devam Ediyor

Sakarya’nın Söğütlü Belediyesi tarafından Çanakkale Zaferinin 100. Yıl etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen Çanakkale Kültür Gezisi turları devam ediyor. İlçe halkı tarafından büyük ilgi gören Çanakkale gezisi turlarının üçüncüsü gerçekleştirildi.
Söğütlü Belediyesi,46 kişilik 2 otobüsten oluşan turlardan 6 sefer gerçekleştirilerek yaklaşık 550 kişinin rehberler eşliğinde destansı bir mücadeleni yazıldığı mekanları görmesine vesile olmaktadır.

Çanakkale turları yolcularını uğurlayan Belediye Başkanı Hüseyin Genç, “Abdestsiz gezilmemesi gereken yerleri görmeye gidiyorsunuz. Her bir metrekaresinde şehitlerimizin kanı olan yerler bizim için çok değerli, kıymetli tarihimizi herkesin görmesini istiyoruz. “ dedi. Başkan Genç, Çanakkale turlarının devam edeceğini belirterek, tüm yolculara hayırlı yolculuklar diledi.
Çanakkale yolcularını uğurlamaya, Ak Parti Sakarya Milletvekili ve aynı zamanda Milletvekili Adayı Ali İhsan Yavuz da katılarak tüm yolculara iyi yolculuklar diledi ve “ Çanakkale zaferi bizim tarihimizde önemli bir yere sahip sizler tarihimizi yerinde görme fırsatı bulacağınız için şanslısınız, ilçe halkına bu imkanı sunan Belediye Başkanı Hüseyin Genç’i tebrik ediyorum” dedi.