Veri Politikası

 • DOLAR
  5,6913
  % 0,59
 • EURO
  6,3238
  % 0,90
 • ALTIN
  272,3742
  % -0,13
 • BIST
  103.072
  % 0,61
‘Sonbahar ve Kış’ konulu karma fotoğraf sergisi açıldı

‘Sonbahar ve Kış’ konulu karma fotoğraf sergisi açıldı

Adapazarı Fotoğraf Amatörleri Derneği (ADAFAD) üyelerinin fotoğraflarından oluşan ‘Sonbahar ve Kış’ konulu karma fotoğraf sergisi Adapazarı AGORA Alışveriş merkezinde açıldı. Sergi açılışını Sakarya Vali Yardımcısı Nurettin Yücel, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar ve Kuzuluk eski Belediye Başkanı Bilal Soykan yaptı. Açılışa çok sayıda fototğraf severin yanı sıra Sakarya’da yaşayan çeşitli branşlarda sanat icra eden isimler […]

Booking.com

Adapazarı Fotoğraf Amatörleri Derneği (ADAFAD) üyelerinin fotoğraflarından oluşan ‘Sonbahar ve Kış’ konulu karma fotoğraf sergisi Adapazarı AGORA Alışveriş merkezinde açıldı.

Sergi açılışını Sakarya Vali Yardımcısı Nurettin Yücel, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar ve Kuzuluk eski Belediye Başkanı Bilal Soykan yaptı.

Açılışa çok sayıda fototğraf severin yanı sıra Sakarya’da yaşayan çeşitli branşlarda sanat icra eden isimler ve Sivil toplum Kuruluşlarının temsilcileri de katıldı.

Karikatirüst Osman Suroğlu, Şair Yazar Ercan Yılmaz, Yazar Rüstem Budak , Hat Sanatçısı Nafi Özdin in yanı sıra Ak Parti Serdivan İlçe Başkanı Osman Çelik, Adapazarı Belediyesi Sosyal İşler Müdürü Özkan Gümülcineli,Sakarya Üniversitesi Öğretim Üyesi Servet Sezgin, Sagüsad Üyesi Müjgan Zaman ve diğer üyeleri, Minibüsçüler Odası Başkanı Ali Bektaş, Adapazarı Muhtarlar Derneği Yönetim Kurlu Üyesi Bayram Demirci, Muhittin Yazgan, Erenler Muhtarlar Derneği Başkanı Şaban Süleyman sergiyi gezenler arasında idiler.
Karikatirüst Osman Suroğlu “Fikri yoğunlaştırmak karikatürün özeti , görüntüyü yoğunlaştırıp tek fotoğrafta özetlemek fotoğrafçılığın özeti gibi. Başarılı bir sergi tebrik ediyor aynı kalitenin devamını diliyorum ” diyerek sergiyi çok beğendiğini dile getirdi.

‘Sonbahar ve Kış’ konulu karma fotoğraf sergisi 3 Mart 2016 tarihine kadar açık kalacak.

adafad-sergi-26-2-2016-2

adafad-sergi-26-2-2016-3

 

 

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?