Veri Politikası

 • DOLAR
  5,6913
  % 0,59
 • EURO
  6,3238
  % 0,90
 • ALTIN
  272,3742
  % -0,13
 • BIST
  103.072
  % 0,61
STB’den Sakarya Barosu’na ziyaret

STB’den Sakarya Barosu’na ziyaret

Sakarya Ticaret Borsası Başkanı Cevdet  METE ve Yön. Kur. Üyesi  Nihat YILMAZ, Baro Başkanı Av. Zafer KAZAN’a tebrik ziyareti gerçekleştirdiler. SAKARYA Sakarya Baro Başkanı Zafer Kazan nezdinde, seçimle göreve gelen yeni yönetim kurulu üyelerini de tebrik eden Cevdet Mete kendilerine başarılar diledi. Sakarya Barosu Adli Yardım ve CMK Koordinatörü Av. Alim Mert ile birlikte misafirlerini […]

Booking.com
Sakarya Ticaret Borsası Başkanı Cevdet  METE ve Yön. Kur. Üyesi  Nihat YILMAZ, Baro Başkanı Av. Zafer KAZAN’a tebrik ziyareti gerçekleştirdiler.

SAKARYA
Sakarya Baro Başkanı Zafer Kazan nezdinde, seçimle göreve gelen yeni yönetim kurulu üyelerini de tebrik eden Cevdet Mete kendilerine başarılar diledi.

Sakarya Barosu Adli Yardım ve CMK Koordinatörü Av. Alim Mert ile birlikte misafirlerini makamında ağırlayan Baro Başkanı Av. Zafer Kazan ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getirdi.

HER ŞEYİN TEMELİ HUKUK

Görüşmede hukuk devleti olmanın gerekliliği üzerine vurgu yapan Başkan Kazan: “Devleti devlet yapan hukuk ve güvendir. Hukukun işlemediği yerde ne mal ne can güvenliği olur. Hukukun üstünlüğünün esas alındığı,  tarafsız, bağımsız, adil bir adalet sisteminin hakim olduğu toplumlarda güven sağlanır ve ancak bu güven ortamında gerek sosyal gerek ticaret hayatında geleceğe endişe duymadan bakılır çünkü istikrar vardır. Bu nedenle her zaman söyledik ve söylemeye devam edeceğiz, her şeyin temeli hukuk…” dedi.

Başkan Kazan, Sakarya Ticaret Borsası Başkanı Cevdet  METE’ye ve Yön. Kur. Üyesi  Nihat YILMAZ’a nazik ziyaretleri için teşekkür etti.

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?