Veri Politikası

 • DOLAR
  5,7477
  %0,51
 • EURO
  6,3537
  %0,54
 • ALTIN
  280,36
  %1,73
 • BIST
  100.237
  %-0,10
Süleyman Dişli’den bayram mesajı

Süleyman Dişli’den bayram mesajı

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, geçmişle gelecek arasında köprü kuran bayramların manevi değerlerinin büyük olduğunu ifade ederek, tüm İslam aleminin Ramazan Bayramını kutladı. SAKARYA – Adapazarı Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli  yaptığı açıklamada, ” Milletimizin ortak coşkusu olan bayramlarımız, milli ve manevi değerlerimizin yaşatılmasına, kırgınlıkların ve dargınlıkların bir tarafa bırakılarak, yardımlaşma ve dayanışmanın yaşanmasına yardımcı […]

Booking.com
Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, geçmişle gelecek arasında köprü kuran bayramların manevi değerlerinin büyük olduğunu ifade ederek, tüm İslam aleminin Ramazan Bayramını kutladı.

SAKARYA – Adapazarı
Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli  yaptığı açıklamada, ” Milletimizin ortak coşkusu olan bayramlarımız, milli ve manevi değerlerimizin yaşatılmasına, kırgınlıkların ve dargınlıkların bir tarafa bırakılarak, yardımlaşma ve dayanışmanın yaşanmasına yardımcı olan değerlerimizdir. Geçmişle gelecek arasında köprü kuran bayramların gelenek ve görenekleriyle nesilden nesile aktarılmasına köprü bayramlarımız, bizim manevi değerlerimizdir. Bu vesileyle tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyorum” dedi.

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Booking.com