İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tekirdağ TSO, Büyükşehir Gazeteciler Derneğini Ziyaret Etti

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Heyeti, Tekirdağ Büyükşehir Gazeteciler Derneği’ni ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarete Tekirdağ TSO Meclis Başkanı Hakan Şık, Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Başkan Yardımcıları Göksel Karaevli ve Cemil Koçaş, Sayman Üye Yılmaz Emer, Yönetim Kurulu Üyeleri Bahadır Yazıcı, Serdar Gül ve Genel Sekreter İrfan Ekici katıldılar. Toplantıda ayrıca görevine yeni atanan Tekirdağ Basın İlan Kurumu Müdürü Sabri Karakaya da hazır bulundu.

Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay burada yaptığı konuşmada, “Büyükşehir Gazeteciler Derneği Başkanı Necmi Işıksal nezdinde yönetim kurulu ve dernek üyelerini başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ediyor, hizmete sunulan çok amaçlı dernek binasının şehrimiz yerel basın camiasına hayırlı olmasını dileyerek sözlerime başlamak istiyorum. Ayrıca Tekirdağ Basın İlan Kurumu Müdürlüğü görevine yeni atanan Sabri Karakya’ya görevinin hayırlı olmasını temenni ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. Derneğinizin faaliyetlerini gerek sosyal medyadan gerekse yazılı ve görsel medya araçlarınızdan takip ediyoruz. Basın, şehrimiz için gerçekten çok önemli bir camia, olmazsa olmazımızdır. Kurumsal anlamda odamızın yaptığı çalışmaları, projeleri basınımız aracılığı ile kamuoyu ile paylaşarak diğer yandan yaşamış olduğumuz sorun ve çözüm önerilerinin de hayata geçirilmesi noktasında basın bize müşterek ses olmaktadır. 2016 yılından beri faaliyet gösteren derneğimizin bundan sonraki süreçte de başarılı çalışmalara imza atacağına inanıyor, göstermiş olduğunuz ilgi ve samimiyetten dolayı da teşekkür ediyorum.” dedi.

Tekirdağ TSO Meclis Başkanı Hakan Şık da, Büyükşehir Gazeteciler Derneği’nin çalışmalarını yakından takip ettiğini ifade ederek gösterdiğiniz misafirperverlikten dolayı teşekkür ediyorum diyerek “Büyükşehir Gazeteciler Derneği şehrimiz için bir değerdir, bu kapsamda çalışmalarınızda sizlere başarılar diliyor ve sağlamış olduğunuz birlikteliğin hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Samimi ortamda geçen görüşmede, TORSAB, Kobiler Kampüsü, Trakya Bölgesindeki Yük Merkezlerinin Demiryolu Ağına Entegrasyonu Projesi, Limanlar gibi daha birçok güncel konuda karşılıklı görüş alışverişinde bulunulmasının ardından ziyaret sona erdi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.