17.7 C
İstanbul

Ücretsiz PDF Kitap İndirme Sitesi

- REKLAM -

PDF formatında kitapları indirebileceğiniz PDF kitap sitemizde telif hakları kaldırılmış eski eserleri indirip inceleyebilirsiniz. Bu eserler arasında Dünya klasikleri, roman ve hikâyeler, felsefi ve dini kitaplar bulunmaktadır. Cepten ya da kişisel bilgisayarınızdan okuyabileceğiniz bu eserler PDF ve e-kitap formatında bulunmaktadır. PDF Kitap, e-kitap indir, oku internet sitemizde birçok türden eserler bulunmaktadır.

Yayınevlerinin satışını artık yapmadığı ve merak edilen eserleri sitemizde PDF formatında bulabilirsiniz. Dünya klasiği olmuş edebi eserlerin yanı sıra, felsefe, sosyoloji, kişisel gelişim üzerine yazılmış kitapları da bulabilir ve okuyabilirsiniz. Ayrıca aşk romanları, bilimkurgu ve korku romanları, hikâyeler, piyasada olmayan birçok eski eseri inceleyebilirsiniz.

Sadece telif hakkı kaldırılmış yazılı eserlerin paylaşıldığı kitap indir de kitapçılarda ve e-kitapçılarda bulamadığınız birçok kaynağı indirip PDF formatında cepten ya da kişisel bilgisayarından okuma fırsatına erişebilirsiniz.

Eski Türk Edebiyatına dair kitapçılarda arayıp da bulamadığınız yazılı kaynaklar sitemizde mevcuttur. PDF formatında indirip merak ettiğiniz tarihi konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca İngilizce bazı klasikleşmiş kitaplar yine PDF formatında indirilebilir durumdadır.

Çeşitli kitapların özetleri, ders kitapları, ansiklopedik kaynaklar da öğrenciler için yer almaktadır.

- REKLAM -
- REKLAM -

Araç Kiralama - Arayın, Karşılaştırın ve Tasarruf Edin

Son Eklenen Haberler
Diğer Haberler