İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Üzülmez konuklarını makamında ağırlıyor

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, yoğun çalışma temposunda toplumun farklı kesimlerinden ziyaretine gelen konuklarını da makamında ağırlamaya devam ediyor.

“Şimdi Kartepe Zamanı” sloganıyla Kartepe’ye farklı bir yönetim anlayışı kazandıran Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, iş ve siyaset dünyasının yanında sivil toplum örgütü temsilcileri gibi toplumun değişik kesimlerinden gelen ziyaretçilerini makamında ağırlıyor. Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in, ziyaretine gelen konuklar; Sumotaş Kooperatif Başkanı Ömer Yavuz ve Başkan Yardımcıları Ali Karakaya ile Murat Atabay, Sapanca Belediyesi eski başkanlarından İbrahim Uslu, Baysan Trafo Genel Müdürü İbrahim Andız, Ak Parti Uzuntarla kurucu belde başkanı Selahattin Karagöz, İlçe Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyesi Ayhan Akkurt, Muammer Kitapçı Hara sorumlusu Mehmet Çelik, Arslanbey Aile Sağlığı Merkezi hekimleri Dr. Neslihan Pamuk Arda ve Dr. Emel Çeğil, Kartepe Motorsiklet Spor Kulübü yönetim kurulu başkanı Mevlüt Kolay ve yönetim kurulu üyeleri, Kartepe Semerkand Vakfı Şube yöneticileri Mehmet Karabulut, Yılmaz Kılınçarslan, Selahattin Filiz ve Ali İstek ile Kartepe’nin geleceğini şekillendirecek projelerini paylaştı.

Ziyaretlerde konuklarıyla çay içip sohbet eden Başkan Üzülmez, Kartepe’nin doğru atılım, doğru hizmet anlayışı ve doğru yatırımlarla her geçen gün cazibesini arttırdığını ifade etti. Ziyaretçileri ile fikir alışverişinde bulunan Başkan Üzülmez, “Yeni bir Kartepe vizyon proje çalışmalarımız neticesinde Kartepe’nin marka değerini artırma, yaşam kalitesini yükseltme, ticari kazanç merkezi çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

Arslanbey ASM doktorlarının  ziyareti

Baysan Trafo yetkililerinin ziyareti

Kartepe Motorsiklet Spor Kulübü Mevlüt Kolay

Muammer Kitapçı Hara sorumlusu Mehmet Çelik

Sapanca eski belediye başkanı İbrahim Uslu

Selahattin Karagöz ve Ayhan Akkurt

Semerkand Vakfı yetkilileri

Sumotaş Kooperatif başkanı ve yardımcıları