İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Üzülmez’den Kutlu Doğum Mesajı

Sevgili Peygamberimiz (s.a.v.)’in 1445’nci doğum yılı münasebetiyle Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez bir mesaj yayımladı.

Peygamberimizin sevgi, saygı ve kardeşlik mesajlarının daha da anlaşılarak hayatımıza aktarılmasına katkı sağlanması gerektiğini hatırlatan Başkan Üzülmez,

“Sevgili Peygamber efendimizin, alemlere rahmet olarak gönderilişinin 1445. Yıldönümünü kutlamaktayız. Kutsal kitabımız Kur’an-ı Kerim, O’nun aracılığıyla indirilmiş; o büyük mesaj, peygamber efendimizin tebliğiyle insanlığın kurtuluşuna öncülük etmiştir. Peygamber efendimiz, bu kutlu günden bu zamana kadar örnek ve güvenilir yaşantısıyla tüm insanlığı aydınlatmış, hakikatin ve doğruluğun sadık bir emanetçisi olmuştur.

Kutlu Doğum Haftası vesilesiyle, karanlıkların yeniden aydınlanmasını, kan ve gözyaşının eksik olmadığı dünyamızda, ebedi mesajın da yer alan huzur ve kardeşliğin tüm dünyada egemen olmasını diliyorum. Peygamber efendimizin, hakikati; barış ve kardeşlik mücadelesi ile açtığı bu kutlu yolu rehber edinerek efendimizin emanetine sahip çıkmalı, içinde bulunduğumuz bu dünya halini yeniden düşünmeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle sevgili Peygamberimizin kutlu doğumunu tebrik ediyorum. Kutlu Doğum Haftası’nın dostluk, kardeşlik, birlik ve beraberliği pekiştirmesi ve hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

Reklamlar

İlk yorum yapan siz olun

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan marmarabasin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.