İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Uzun Ömürlü ve Dayanıklı En İyi Tencere Setleri

Yemek pişirdiğiniz kapların kalitesi ve yemeklerin lezzeti birbiriyle ilişkilidir. Sırf ucuz diye tercih ettiğiniz pişirme kaplarının içerisinde bulunan kimyasallar, önce yemeklere oradan da midenize ulaşarak bazı hastalıkların tetikleyicisi olabilir. Bir yandan da hazırladığınız yemeklere sinen kötü tatlar nedeniyle sevdiğiniz lezzetlere ulaşmak noktasında epey bir zorluk çekebilirsiniz. Tüm bu sorunları yaşamamak için size bir marka tavsiyemiz var. Adını duymaya aşina olduğunuz ve dayanıklı ürünleriyle dikkat çeken Bernardo. Markanın farklı ebatlardaki ürünleri buluşturan tencere seti modelleri ile hem yemeklerinizin lezzeti hem de ağzınızın tadı yerinde olur. Granit, titanyum ve çelik tencere setlerinin her biri, kaliteli ve sağlam yapısıyla uzun ömürlü bir kullanım imkânı sunar.

Tencere Setlerinde Yer Alan Parçaların Özellikleri

Derin ve sığ tencerelerin yanı sıra pilav için özel olarak tasarlanan modeller sayesinde her yemeğinizi yapısına uygun bir kapta pişirebilirsiniz. Modern ve şık yapıda tasarlanan ürünlerde, ısıya dayanıklı kulplar yer alır. Bu sayede kullanım sırasında eliniz yanmaz ve güvenli şekilde yemeklerinizi servis kaplarına aktarabilirsiniz. Düdüklü tencerenin de dâhil olduğu setler, pişirme sürecini daha pratik hale getirir. Isıyı eşit şekilde yiyeceklere ulaştıran taban yapısına sahip düdüklü tencerelerde; balık, et, tavuk, sebze gibi farklı kategorilere göre pişirme ısıları ayarlanabilir. Kolay açılır kapanır kapak tasarımı ile konforlu bir kullanım olanağı elde edersiniz. Çelik tencere setleri içerisinde çaydanlığın da dahil olduğu modeller vardır. Bu sayede yeni evlenenler ya da eskiyen mutfak eşyalarını değiştirmek isteyenler, ihtiyaç duydukları ürünlere tek seferde sahip olabilir.

Tencere Setlerinin Fiyatları

Granit, titanyum ve çelik tencere seti fiyatlarında en avantajlı seçenekleri Bernardo’da bulabilirsiniz. Markanın kampanya dönemlerini takip ederek, alışverişinizi cazip seçeneklerden yararlanarak yapabilirsiniz. Aşınmaya karşı dayanıklı ürünler ile uzun süre herhangi bir sorun yaşamadan Bernardo kalitesini yaşamaya devam edebilirsiniz. Siyah, gri, kahve tonlarıyla bezenen gövde tasarımının yanı sıra çelik tencerelerde pembe gibi farklı renk seçenekleri de vardır. Siz de hemen Bernardo’nun internet sitesini ziyaret edin ve indirim fırsatlarını kaçırmayın..