27 C
İstanbul

DİĞER HABERLER

Vine Fenomenleri SAÜ’de

Sakarya Üniversitesi Genç Aydınlar Topluluğu tarafından düzenlenen söyleşiye Vine Fenomenleri Bilal Hancı, Emre Balık, Atakan Özyurt ve Fatih Yasin konuk olarak katıldı.

SAÜ Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen ve öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği söyleşide hazırladıkları vine’lar hakkında öğrencilerle bilgiler veren vine fenomenleri, vine çekmenin anlık değil de daha çok bir kurgu üzerine olduğunu söyledi. İlk vine’ı çektiğinde kendisine ait akıllı cep telefonu olmadığını ifade eden Fatih Yasin, “2 sene kadar twitterda yazdım. İlk vine’ı çektiğimde akıllı telefonum yoktu. Abimin telefonu ile çekim yaptım” dedi.

SAÜ’lü öğrencilerin soruları karşısında esprili cevaplar veren fenomenler, hazırladıkları bazı vine’ları sahnede canlandırdı,  yaşadıkları zorlukları, vine kullanımı ve nasıl fenomen olduklarını SAÜ’lü öğrenciler ile paylaştı.

Fenomenler söyleşinin sonunda, SAÜ’lü öğrenciler ile vine çekmeyi ihmal etmedi.

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Haberler

ATV ve UTV işletmeleri denetlendi

Kocaeli İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Turizm Amaçlı Sportif Faaliyetleri Yönetmeliği kapsamında oluşturulan heyet ile Kartepe’de faaliyet gösteren ATV...