27 C
İstanbul

DİĞER HABERLER

Yazar Semavi Eyice Sakaryalıların konuğu olacak

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri, 26 Mart Perşembe günü, AKM’de düzenlenecek Ustalara Saygı Gecesi ile devam edecek. Sanat Tarihçisi ve Yazar Semavi Eyice’nin onur konuğu olarak katılacağı program saat 19.00’da başlayacak.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen Mart Kültür Sanat Etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Söyleşilerden panellere, tiyatro buluşmalarından konserlere kadar birbirinden renkli programları Sakaryalılarla buluşturan etkinlik takvimi kapsamında Sanat Tarihçisi ve Yazar Semavi Eyice’ye saygı gecesi düzenlenecek.

26 Mart Perşembe

26 Mart Perşembe günü AKM’de gerçekleştirilecek programda Sanat Tarihi Yazarı Belkıs Kamut Aktürk, Yazar Selim Efe Erdem ve Doç. Dr. Haşim Şahin usta sanat tarihçisinin hayatını, eserlerini ve hatıralarını konuşacak. Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafında yapılan açıklamada, Semavi Eyice’nin onur konuğu olarak katılacağı programın saat 19.00’da başlayacağı belirtilerek, etkinliğe tüm kültür sanat dostları davet edildi.

- REKLAM -
- REKLAM -

Son Haberler

ATV ve UTV işletmeleri denetlendi

Kocaeli İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Turizm Amaçlı Sportif Faaliyetleri Yönetmeliği kapsamında oluşturulan heyet ile Kartepe’de faaliyet gösteren ATV...