İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yemek Takımı Tercihleri

Yemek takımları özellikle kadınlar tarafından tercih edilen yemekler de, davetler de kullanılan birçok tasarım ve kişi sayısına göre setleri olan takımlardır. Yemek takımları genellikle günlük yemek takımı öğle ve akşam yemek takımları şeklinde ayrılır. Buna bağlı olarak 2 kişilik veya 4 kişilik şeklinde takımlar vardır.

Yemek Takımı Modelleri Nelerdir?

Yemek takımları materyal olarak porselen, cam ve seramikten üretilirler. Ayrıca renk olarak yemek takımı gri, yeşil, ekru, gold, kırmızı, mavi ve pudra gibi trend renkler ile tasarlanmıştır. Yemek takımları 6 parçadan oluşur. Bu tasarımlar porselen ürünler olup yemek tabağı, pasta tabağı ve servis tabakları ile takım halinde tasarlanmıştır.  Yemek takımlarından bir diğer tasarımda 16 lı parçadan oluşan cam içerikli yemek takımlarıdır. Bu takımlar 4 kişilik yemekler de kullanılmaya uygundur. Ürün tipleri cam olan bu tasarımlar sofralarda tercih edilir.

Yemek Takımları Kaç Parçadan Oluşur?

Yemek takımlarının diğer modellerinde ilave olarak kâseler bulunur. Bu kâseler çorba için tasarlanmış parçalardır. Yemek takımlarından 8 parçalı olan modeller de sade veya renkli figürler ve çizgiler vardır. Buna bağlı olarak kenarlarında mavi şeritli desenler kullanılan modellerdir. Yemek takımlarından seramik ile tasarlanan modeller de doğal taş renkleri kullanılmıştır. Ayrıca seramikle mavi ve diğer renkler bir bütün halindedir. Bu takımlar da ilave olarak çukur tabaklar vardır.

Sizler de evlerinizde tercihinize göre yemek takımı için https://www.madamecoco.com/yemek-takimlari/ firmasından inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.