İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Zeytinoğlu Ailesi, KSO ve ABİGEM çalışanlarını ağırladı

KSO ve İKV Başkanı Ayhan Zeytinoğlu ve eşi Rüya Hanım, Kocaeli Sanayi Odası ve bünyesinde bulunan Abigem çalışanları ile ailelerini kapsayan davette mükemmel bir ev sahipliği gerçekleştirdiler.

Değirmendere çıkışında Zeytinoğlu ailesinin bahçesinde düzenlenen ve geleneksel hale dönüşen davete çalışanların büyük bölümü katıldı. KSO Genel Sekreteri Mehmet Barış Turabi, Temsilcilikler Genel Koordinatörü Necmettin Bayraktar ve Bizimköy Engelliler Üretim Merkezi Müdürü Hüsnü Bayraktar’ın yer aldığı davette ikram oldukça boldu.
Başkan Zeytinoğlu ve eşi Rüya Hanım KSO ve Abigem çalışanları için her türlü özeni göstererek açık büfe olarak nefis yiyecekler ikram etti. Bahçede mangalda et çeşitlerinin de yer aldığı davette Rüya ve Ayhan Zeytinoğlu çifti davetlilerini kusursuz bir şekilde ağırladı. Zeytinoğlu ailesinin oğulları İsmail ve Ayberk ise konukların çocukları ile yakından ilgilendiler. İzmit Körfezi sahilinde sohbet eşliğinde güzel bir akşam yemeği yiyerek güzel bir gün geçiren KSO ve ABİGEM çalışanları Başkan Zeytinoğlu ve eşi Rüya hanım’a teşekkür ettiler.

foto11

foto21

foto32

11779988_854681651276186_8113680873222864471_o