İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Hanedan Sofrası açılıyor

Sakarya’daki yerel basını ağırlayan Hanedan Sofrası, çeşitli lezzetleriyle birlikte Sakarya halkını memnun etmeye devam edeceklerini, her keseye ve damak tadına uygun lezzetleri sunacaklarını belirtti.

SAKARYA – Cüneyt Emre Topal

Hanedan Sofrası işletme sahibi Ahmet Tireli basına teşekkür ederek, “Cuma günü yapacağımız açılışımızla birlikte Sakarya halkının kesesine ve damak tadına uygun lezzetlerin bir arada olacağı Hanedan Sofrası’nı tüm Sakaryalıların hizmetine açacağız. Bugün yerel basınımızı ağırladık. Hanedan Sofrası’nı basına tanıttık. Tüm basın mensuplarına teşekkür ediyorum.”dedi.

“Her keseye uygun”

Hanedan Sofrası’nın her keseye ve damak tadına uygun olduğunu belirten Tireli, “Bizim her keseye uygun menülerimiz bulunmaktadır. 15 liradan 50 liraya kadar herkesin kesesine uygun menülerimiz ve yemek çeşitlerimiz var. Toplu yemek organizasyonları için çalışmalarımıza başladık. Salonumuz 100 kişiliktir. Sipariş üzerine istenilen yemekleri hazırlıyor ve yemekli toplantılarda, buluşmalarda, önemli günler için müşterilerimizi ağırlıyoruz. Sipariş hattımız açık şu an, her türlü siparişler alınabiliyor. İlerleyen zaman içinde personel sayımızı artıracağız. Hanedan Sofrası için sosyal medya hesaplarımız var. Sosyal mecralarda da tanıtımlarımızı yaparak lezzetlerimizi tanıtacağız.” İfadelerini kullandı.

Reklamlar

İlk yorum yapan siz olun

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan marmarabasin.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.