• DOLAR
  5,9239
  %0,12
 • EURO
  6,5389
  %0,13
 • ALTIN
  282,58
  %0,30
 • BIST
  95.258
  %1,36
Türk Telekom’a ‘Üstün Müşteri Hizmetleri Girişimi’ ödülü

Türk Telekom’a ‘Üstün Müşteri Hizmetleri Girişimi’ ödülü

TÜRK TELEKOM PAZARLAMA VE MÜŞTERİ HİZMETLERİ GENEL MÜDÜR YARDIMCISI ÜMİT ÖNA, “TÜRK TELEKOM OLARAK TÜM ÇALIŞMALARIMIZI, HERKES İÇİN ERİŞİLEBİLİR İLETİŞİM PRENSİBİYLE SÜRDÜRÜYORUZ. BU KAPSAMDA ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZA ÖZEL OLARAK HAYATA GEÇİRDİĞİMİZ; ERİŞİLEBİLİR YAŞAM MOBİL UYGULAMAMIZIN ÖDÜLLERE LAYIK GÖRÜLMESİNDEN BÜYÜK GURUR DUYUYORUZ” DEDİ.

Booking.com

Türk Telekom, engelli ve yakınlarının hayatını kolaylaştırmak üzere geliştirdiği “Erişilebilir Yaşam Mobil Uygulaması” ile Global Business Excellence Ödülleri 2019’da, “Üstün Müşteri Hizmetleri Girişimi” ödülünün sahibi oldu.

Türk Telekom’un engellilerin günlük yaşamını kolaylaştıran “Erişilebilir Yaşam Mobil Uygulaması”, Global Business Excellence 2019’da “Üstün Müşteri Hizmetleri Girişimi” kategorisi ödülüne layık görüldü. Türk Telekom tarafından, engelliler için erişilebilirlik standartlarına uygun şekilde geliştirilen ve ücretsiz olarak indirilebilen uygulama içerisinde, “Para Tanıma, Panik Butonu, Pusula ve Vakitler, Yakınım Nerede, Videoya Altyazı Ekle, E-Kitap ve Neredeyim” gibi özellikler bulunuyor.

Ödülle ilgili değerlendirmelerde bulunan Türk Telekom Pazarlama ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ümit Önal; “Türk Telekom olarak tüm çalışmalarımızı, herkes için erişilebilir iletişim prensibiyle sürdürüyoruz. Bu kapsamda engelli vatandaşlarımıza özel olarak hayata geçirdiğimiz; Erişilebilir Yaşam Mobil Uygulamamızın ödüllere layık görülmesinden büyük gurur duyuyoruz. Türkiye’nin lider entegre operatörü olarak, hayatı kolaylaştıran uygulamalar geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.

Booking.com
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Booking.com