İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ömer Abdullah Ayhan ilçe ziyaretlerini sürdürüyor

Saadet Partisi Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ömer Abdullah Ayhan, 31 Mart’ta yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimler dolayısıyla ilçe ziyaretlerini sürdürüyor.
 
SAKARYA – Ömer Abdullah Ayhan, Saadet Partisi Kocaali İlçe Başkanı Abdülmünif Ceyhan ve teşkikat mensuplarıyla ilçedeki ziyaretleri kapsamında ilk olarak Kocaali Kaymakamı Haluk Koç’u makamında ziyaret etti.
 
Muhtarlar Derneği Başkanı Bilal Hazar ile mahalle muhtarlarını, Sargın Gruop’un sahibi Rıfkı Sargın’ı, Kocaali Ziraat Odası Başkanı Tamer Tunca ve yönetimini, Kocaali Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkan vekili Sezayi Erbay’ı, Kocaali Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Yılmaz’ı ve Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar’ı ziyaret eden Ayhan, daha sonra Kocaali Merkez Camii avlusundaki vatandaşlarla ve dörtyol esnafıyla bir araya geldi.
 
Ayhan, burada yaptığı konuşmada, teşkilatla birlikte Kocaali’de vatandaşları, esnafı, herkesi ziyaret ettiklerini, el sıkıp gönüllere dokunduklarını söyledi.
 
BU SENİN HAKKIN
 
Kocaali’nin adil paylaşımından, Milli Görüş Belediyeciliğinden gerekli payı alması için neler yapabileceklerini anlattıklarını ifade eden Ayhan, “Kocaalili vatandaşlarımız için daha iyi bir Kocaali mümkün, bu senin hakkın. Biz hangi işi yapacaksak napalım, hesap vermeye hazır olarak görev yaparız. Bunu benim ecdadım, büyüklerim, bütün teşkilatlarım, davamın insanları, böyle yaptı bizde böyle yapmaya hazırız. Eğer böyle yapmaya niyet etmesem, başka yerlerde siyaset yapar bulurdunuz ama belirli ilkeleriniz varsa sadece belirli yerlerde yapabilirsiniz o yüzden iyiye, doğruya, haklıya, faydalıya sahip çıkmak buradaki gençlerin, buradaki büyüklerimin görevidir.” dedi. 
 
OMUZ OMUZA YÜRÜYORUZ
 
Tüm kardeşleri ile nereli olursa olsun omuz omuza yürüdüklerini vurgulayan Ömer Abdullah Ayhan, “Eğer dürüst, inançlı olursanız hangi idareci olursa olsun bu niyetle yola çıkarsa her hangi bir rant beklentisi olmazsa her hangi bir yerden birileriyle bir ilişkisi olmazsa her türlü problem çözülür yeter ki dertlenilsin o sorunla ilgili. Yeter ki israf edilmeden, doğru kaynaklar kullanılsın. Belediye seçimlerinde kazanır, kazanamaz meselesi yok. Parti meselesi de yok, ben burada Saadet Partisi logosunu çıkardım, Türk Bayrağını taktım. Tüm kardeşlerimizle, nereli olursa olsun. Laz, çerkez, arnavut, gürcü, kürt hiç farketmez bütün arkadaşlarımızla omuz omuza yürüyoruz.” ifadelerini kullandı.
 
SEVGİ SELİ
 
Son olarak Karasu’nun Kurudere Mahallesi’ni ziyaret eden Ayhan, meydanındaki vatandaşlar tarafından büyük ilgiyle karşılandı. 
 
Ayhan’a Kurudere Mahallesi ziyaretinde, Saadet Partisi Karasu Belediye Başkan adayı Oğuzhan Coşkun ve partililer eşlik etti.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın