12.6 C
İstanbul

Arifiye Belediyesi Güreş Takımı kuruyor

- REKLAM -

Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Arifiye Spor bünyesinde yeni kurulan Arifiye Güreş Takımı Antrenörü Oğuz Zor yönetimindeki Güreş takımı sporcularına malzemelerini teslim etti.

Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’yu makamında ziyaret eden, Antrenör Oğuz Zor, 65 Kg. kategorisinde Türkiye şampiyonu sporcumuz Hamza Dişli, Burakcan Tüz, Emirhan Ayar, Semet Tosun ve Muhammet Ali Dayıoğlu güreş takımının kurulmasında verdiği destek nedeniyle Başkan Karakullukçu’ya teşekkür etti.

Başkan İsmail Karakullukçu yaptığı açıklamada;”Arifiye’mizde gençlerimizi kahve köşelerinden ve zararlı alışkanlıklardan uzak tutarak, onları Türk sporuna kazandırmak için yaptığımız çalışmalar meyvesini veriyor. Bu gün sporun bir çok dalında şampiyon sporculara sahibiz. Şimdi, Arifiye’li bir kardeşimiz olan İl Güreş Takımı Antrenörü  Oğuz Zor’un yönetiminde Güreş Takımı kuruyoruz. Takım bünyesindeki sporcularımızdan Hamza Dişli 65 Kg. kategorisinde Türkiye şampiyonu oldu. İnşallah diğer sporcularımız da, Bölgesel ve ulusal müsabakalarda Arifiye’mizi en iyi şekilde temsil eder. Sizleri, ata sporumuz olan güreşe gönül verdiğiniz için tebrik ediyor, başarılarınızı devamını diliyorum.” dedi.

- REKLAM -
- REKLAM -spot_img

Araç Kiralama - Arayın, Karşılaştırın ve Tasarruf Edin

Son Eklenen Haberler
Diğer Haberler